grafika trąba
grafika tablica górna
Grafika galeria góra

Grupa pani Arlety

Grupa pani Moniki

Grupa pani Arlety 2

Grupa pani Moniki 2

Borówki i maliny od mamusi Oli

Dzień Przedszkolaka

Gdzie mieszka muzyka?

30 września - ustanowiliśmy rekord guinnessa!

Przedstawienie "Żeby zdrowe zęby mieć..."

Dzień Edukacji Narodowej

Kolorowy Wtorek - Pomarańczowy

"Tylko dla odważnych"

Próbna ewakuacja

DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO

Dzień postaci bajek

Kolorowy Wtorek - Brązowy

Dzień Pluszowego Misia

Mikołaj

CZERWONY WTOREK

Jasełka dla Babci i Dziadka.

Biały Wtorek

Walentynkowy bal z sercem

Radosne cha cha cha

Kolorowy Wtorek - Żółty

Koncert - My Słowianie

Zajączek

Zielony Wtorek

Dźwiękowe czary z blaszanej czary

Bajkowy Korowód

3 Dni 3 Kraje 3 Wędrówki

Muzyczna opowieść z krainy baśni

Z wizytą w Szkole Muzycznej

Zajęcia otwarte z J.Angielskiego dla rodziców

Dzień Dziecka

Dzień Rodziny

Pożegnanie Starszaków

Zielona noc

Zielona Noc cz, II

Dzień Dorotki

Dzień Dorotki

Program Adaptacyjny

Program Adaptacyjny w grupie II

I w końcu wyszło słoneczko! (grupa I)

Malujemy nasze rączki! (grupa I)

Spadła gruszka do fartuszka ... (grupa I)

Klasyfikowanie (grupa I)

Na sportowo - kolorowo (grupa I)

Logorytmika (grupa I)

Cebula wesoło się kula (grupa I)

Kapie deszczyk kap, kap, kap... (grupa I)

Po równiutkiej dróżce... (grupa I)

Pomarańczowy wtorek (grupa I)

Kolorowe Parasole (grupa I)

Z wizytą w sklepie (grupa I)

Ślimak ślimak wystaw rogi! (grupa I)

Dzień Doświadczalskiego (grupa I)

Sadzimy cebulki na wiosnę (grupa I)

Dzień Doświadczalskiego (grupa I)

Mali fizycy (grupa I)

Od gąsienicy do motyla (grupa I)

Niecodzienni goście. (grupa I)

Zielony wtorek - kulinarnie (grupa I)

(grupa II)

Poznajemy instrumenty (grupa II)

Nasza pierwsza rytmika (grupa II)

I w końcu wyszło słoneczko! (grupa II)

Postać człowieka (grupa II)

Malujemy rączki! (grupa II)

Kasztankowe zabawy (grupa II)

Autoportret (grupa II)

Dzień Chłopaka (grupa II)

Dziś nas uczył pan policjant... (grupa II)

Jesienne zabawy w parku (grupa II)

Bądźmy uważni! Bądźmy ostrożni! (grupa II)

Czarne czy Białe (grupa II)

Pani Jesień (grupa II)

Szale Pani Jesieni (grupa II)

Pomarańczowy wtorek (grupa II)

DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO (grupa II)

Kolorowe Parasole (grupa II)

Brązowy wtorek (grupa II)

Poznajemy pracę sprzedawcy (grupa II)

Praca kucharza (grupa II)

Ubieramy choinkę (grupa II)

Wizyta u dentysty (grupa II)

Wigilia (grupa II)

Śniegu nie ma (grupa II)

Dzień Doświadczalskiego (grupa II)

Dzień Doświadczalskiego (grupa II)

Dziewczyny, kochamy was! (grupa II)

Kolorowy Wtorek - Żółty (grupa II)

"Włóczkowe" pisanki (grupa II)

Dzień Doświadczalskiego (grupa II)

Wielkanocne zwyczaje (grupa II)

Dbamy o środowisko (grupa II)

Borówki i maliny od mamusi Oli (grupa III)

Jesień w sadzie... (grupa III)

Zabawy w ogrodzie przedszkolnym (grupa III)

Ogórek (grupa III)

Rumiane jabłuszko (grupa III)

Dzień Chłopaka (grupa III)

Angielski z panią Agnieszką - "W krainie basni" (grupa III)

Już opadły liście (grupa III)

Jesienna Rytmika (grupa III)

Ćwiczenie z laskami (grupa III)

Zdrów jak ryba (grupa III)

Pomarańczowy wtorek (grupa III)

DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO (grupa III)

Parasole (grupa III)

Tworzymy słoneczka (grupa III)

Brązowy wtorek (grupa III)

Malujemy Rupaki (grupa III)

Logorytmika z panią Arletką (grupa III)

Wyjątkowe bombki (grupa III)

DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO (grupa III)

Dzień Doświadczalskiego (grupa III)

Oddechowa Gimnastyka (grupa III)

Kochamy Rytmikę z p. Anią (grupa III)

Żółty wtorek (grupa III)

Cały Lubań czyta dzieciom. (grupa III)

Wielkanocne symbole (grupa III)

Zielony wtorek - kreatywnie (grupa III)

Borówki i maliny od mamusi Oli (grupa IV)

Czekoladowe drzewo (grupa IV)

Z wizytą u Bartoszka (grupa IV)

Uczymy się metodą dobrego startu (grupa IV)

Pomarańczowy wtorek (grupa IV)

DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO (grupa IV)

Gościmy maluszki (grupa IV)

Wielkie pranie (grupa IV)

Dwa Malutkie Misie (grupa IV)

Eksperymenty z gumisiami (grupa IV)

Brązowy wtorek (grupa IV)

A tak wygląda ziarno kakaowca (grupa IV)

Co, jak i dlaczego? (grupa IV)

Znamy dni tygodnia (grupa IV)

Czerwony wtorek (grupa IV)

Dzień Doświadczalskiego (grupa IV)

Esy Floresy (grupa IV)

Zółty Wtorek (grupa IV)

Wiosenne drzewa (grupa IV)

Dzień Kobiet (grupa IV)

Cały Lubań czyta dzieciom. (grupa IV)

Litery, litery, literki.... (grupa IV)

Bawimy sie w teatr (grupa IV)

Zielony wtorek - kulinarnie (grupa IV)

Przedstawienie Dwie Dorotki (grupa IV)

DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO (grupa V)

Robimy mandarynkowo-goździkowe dekoracje (grupa V)

Wigilia (grupa V)

Wyjątkowe Bombki (grupa V)

Dzień Doświadczalskiego (grupa V)

Dzień Doświadczalskiego (grupa V)

Czytanie dzieciom w bibliotece (grupa V)

Bawimy się w teatr (grupa V)

Jak Wiosna Zimę przegoniła (grupa V)

Żółty Wtorek (grupa V)

Cały Lubań czyta dzieciom. (grupa V)

Zajęcia otwarte pokazowe (grupa V)

Dzień Doświadczalskiego (grupa V)

Jesteśmy samodzielni - wiosenne kanapki (grupa V)

Śladami historii Lubania (grupa V)

Zajęcia Biblioteczne z panią Moniką (grupa V)

Grafika galeria dół
grafika tablica dół
Copyright by Mertuch © 2009